Biuro Rachunkowe Pomorze

Biuro księgowe dla małych i mikro firm

Stawiamy na praktyczność. Nawiązując współpracę z Biurem Rachunkowym RONA, będziesz mógł w pełni skupić się na prowadzeniu własnej firmy. My natomiast, zajmiemy się prowadzeniem rachunkowości w Twoim przedsiębiorstwie.

Finanse w Twojej firmie?

Zastanawiasz się nad wyborem sposobu rozliczania finansów swojej firmy. Możemy Ci pomóc. Specjalizujemy się w obsłudze jednoosobowych działalności gospodarczych oraz małych firm

Jeżeli jesteś początkującym przedsiębiorcom, zaczniemy od praktycznego objaśnienia najważniejszych kwestii związanych z podatkami i rachunkowością. Wyjaśnimy Ci jak w praktyce będziemy rozliczać się z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, a także na co warto zwrócić uwagę. Z Biurem Rachunkowym Rona, nawet najbardziej skomplikowane kwestie staną się niezwykle proste.
zamów bezpłatną wycenę

Czy zadowala Cię obecne biuro rachunkowe?

Jesteśmy otwarci na Klientów, którzy są niezadowoleni ze współpracy z obecnym biurem rachunkowym. Powody są różne: błędy w księgach rachunkowych, sztywne godziny pracy, konieczność dojazdów do biura, niezadowalający poziom obsługi, niezrozumienie specyfiki firmy.

Jeżeli Ty również doświadczasz takich problemów, najwyższy czas na zmianę. Już dziś, skontaktuj się z Nami, a my zajmiemy się wszystkim. Zadbamy o to, aby zmiana biura rachunkowego przebiegła gładko i szybko.
zamów bezpłatną wycenę

Usługi księgowe

Oferujemy kompleksową obsługę finansową. Zajmujemy się przede wszystkim:
 • świadczeniem usług księgowych z zgodnie z obowiązującym prawem
 • sporządzaniem deklaracji podatkowych, GUS,
 • wykonywaniem okresowych sprawozdań finansowych,
 • reprezentowaniem Klienta przed organami podatkowymi
Współpraca z naszym Biurem Rachunkowym jest niezwykle wygodna. Dokumenty możesz wysyłać pocztą, dostarczać osobiście albo (co najwygodniejsze), wysyłać mailem, bez wychodzenia z biura. Istnieje także, możliwość odebrania dokumentów bezpośrednio z siedziby Twojej firmy.

Jak w praktyce wygląda współpraca z Biurem Rachunkowym RONA?

 1. Wszystko rozpoczyna się od pierwszej rozmowy. Skontaktuj się z nami pod numerem 501 591 450 lub wyślij zapytanie.
 2. Podczas rozmowy telefonicznej lub spotkania (w naszym biurze lub siedzibie Twojej firmy), przedstawimy Ci ofertę, uzgodnimy cenę i zakres współpracy. Udzielimy praktycznych odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.
 3. Jeżeli się zdecydujesz na nawiązanie współpracy – podpiszemy umowę i zabierzemy się do pracy.
 4. Możemy pomóc Ci w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z założeniem firmy, rejestracją w Urzędzie Skarbowym i ZUS.
 5. W miarę potrzeb poprosimy o przesyłanie faktur i innych dokumentów rachunkowych.
 6. Po otrzymaniu dokumentów, dokonamy właściwych czynności księgowych, obliczymy wysokość podatków do zapłacenia, a także udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.
 7. W razie potrzeby, będziemy reprezentować Cię przed urzędem skarbowym w tym na przykład: wysyłać pisma, pomagać podczas kontroli skarbowych, wyjaśniać sporne kwestie.

Kim są nasi Klienci?

Współpracujemy z małymi i mikro przedsiębiorstwami. Prowadzimy księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, ewidencję VAT, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, kadry, płace i rozliczenia z ZUS-em.

Cennik usług księgowych

Cena usług księgowych zależy od kilku parametrów m.in.:
 • wielkości przedsiębiorstwa
 • rodzaju działalności
 • okresu współpracy
Aby otrzymać bezpłatną, niezobowiązująca wycenę, już dziś zadzwoń pod numer 501 591 450 lub wyślij zapytanie. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Zapraszamy serdecznie.
zamów bezpłatną wycenę